mms-marketyng.io.ua :: Гостевая книга

 
Всего 5 сообщений

 
 ММС2013-05-22 19:04:48
Реклама – це така галузь діяльності, що дає молодій людині можливість за умови належного ставлення до справи доволі швидко просунутись уперед і досягти фінансової незалежності.
Реклама вже давно стала невід’ємною частиною нашого буденного життя. Її можна зневажати за недостатній смак та недолюблювати за надмірну настирливість. Однак саме завдяки їй ми дізнаємося про відкриття сучасних магазинів та ресторанів, дістаємо інформацію про переваги нових видів товарів та послуг, отримуємо можливість, не підводячись з дивана, замовити собі додому піцу або квитки до кіно.
 
 ММС2013-05-20 17:12:03
Рекламна діяльність являє собою комплекс організаційних і технічних рекламних заходів, спрямованих на створення й підтримку необхідного рівня продажів, швидке реагування на зміну ринкової кон'юнктури, вживання необхідних заходів для нейтралізації діяльності конкурентів, забезпечення позитивного іміджу фірми та її торговельної марки.
 
 Тераконсалт2013-04-20 02:22:44
Фотокурси у Львов від Навчального центру "Тераконсалт"
 
 Тераконсалт2013-04-20 02:21:11

800 x 600, 63 кБ
Комп'ютерні курси у Львові
 
 mms-marketyng2012-12-06 18:10:58
Рекламний бізнес - популярний напрямок навчання
Реклама – рушій торгівлі...і кар’єри для молодих талантів. «Рекламний бізнес» – одна із найбільш популярних програм навчання у німецьких вищих навчальних закладах.
Сьогодні уявити собі наше життя без реклами неможливо. Яскравіше, кмітливіше, оригінальніше…Щоб здобути увагу публіки хоча б на декілька секунд, спеціалісти з реклами використовують весь свій креативний потенціал. Чим не шанс для молодих талантів, особливо, якщо вони знайомі з іншою культурою та менталітетом?Самі вищі навчальні заклади, які пропонують напрямок «рекламний бізнес», не шкодують грошей на рекламу. На сайті Вищої школи у Пфорцхаймі (Fachhochschule Pforzheim) абітурієнтам обіцяють: «Реклама збагачує, робить відомим і привабливим. Обравши цю унікальну бакалаврську програму, ви робите важливий крок у правильному напрямку».Ваше сообщение

(jpg, gif, png) Для вставки фото с io.ua вписывайте URL адрес страницы с ним (https://io.ua/№№№№№№)
URL адреса автоматически преобразовываются в гиперссылки.
Ссылка на видео YouTube вида https://youtu.be/11-ти_значный_код_видео преобразовывается в плеер YouTube
Имя