MS будує якісно та швидко

 

MS будує якісно та швидко

Газета по-львівськи«MS» будує якісно та швидко

 

Девелоперська компанія «MS» активно веде будівництво кількох багатоповерхових будинків.

 

Зокрема, житловий комплекс «PANORAMA» по вул Околичній, 10 повністю зведений та введений в експлуатацію. Власники квартир розпочали отримувати свідоцтва на право власності житла. Нагадаємо, що будинок розташований у тихому, екологічно чистому районі, неподалік Горіхового Гаю.

 

Зауважимо, житловий комплекс «PANORAMA» - це будинок бізнес-класу. Серед переваг житла, яке будує Девелоперська компанія «МS»: підземний автопаркінг з ліфтом до житлових поверхів, спеціальне місце для зберігання дитячих візочків, велопаркінг, домофони з камерами, цілодобове відеоспостереження за територією, а також система електронних ключів, щоб ніхто, окрім мешканців, не мав доступу до приватної території. У всіх будинках встановлюють панорамні вікна з двокамерним енергозберігаючим склопакетом з 5-ти камерного профілю. Завдяки таким вікнам в помешканні завжди буде затишно та тепло. А найбільшим проривом в сфері будівництва для Львова стали сонячні батареї на будинках, що будує «МS».

 

Девелоперська компанія «MS» звела також житловий комплекс «NA KONDUKTORSKIY». Сьогодні уже введений в експлуатацію один з багатоповерхових будинків цього комплексу, інший будинок готують до здачі.

 

На цьому компанія не зупиняється. Активними темпами ведеться будівництво 10-ти поверхового житлового комплексу «КHMELNYTSKYI HALL» по вулиці Б.Хмельницького 284а. На даному етапі уже зведено 9 поверхів по одній з секцій, решта дві рівень 6 поверху багатоповерхового будинку. А також незабаром стартує будівництво другої черги житлового комплексу «КHMELNYTSKYI PARK». 
Создан 18 мая 2015