«Укртранснафта» має нового керівника

 

«Укртранснафта» має нового керівника

Газета по-львівськиДержавний реєстратор уніс зміни до Єдиного державного реєстру у частині інформації про нового керівника ПАТ «Укртранснафта» Романа Сидорака замість відстороненого Олександра Лазорка, зареєструвавши їх на підставі поданих документів. Про це йдеться у повідомленні Мін’юсту.

«Відповідно до ч. 2 ст. 19 Закону «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців», для реєстрації зміни відомостей про керівника юридичної особи, серед інших документів, передбачено подання реєстраційної картки Форми 4», – зазначено у повідомленні.

Згідно із ним, 27 квітня на розгляд державного реєстратора було подано пакет документів про внесення відповідних змін щодо нового керівника ПАТ «Укртранснафта». За результатами перевірки було виявлено, що реєстраційна картка Форми 4 була заповнена не належним чином: замість імені чинного на той момент керівника Олександра Лазорка (якого було відсторонено від посади на підставі рішення наглядової ради від 19.03.2015, але не звільнено), у відповідному розділі форми в ролі керівника було вказано ім’я тимчасового виконувача обов’язків Романа Сидорака. Крім того, не було вказано, що Роман Сидорак є особою, яка має право підписувати документи із відповідним зазначенням правових підстав.

«Про відповідні неточності одразу ж в телефонному режимі було повідомлено відповідальному працівникові «Укртранснафти», який подавав документи. Окрім того, зазначеного представника ПАТ було детально проконсультовано, яким саме чином необхідно заповнити документи. Попри такі дії реєстратора, всі вказані помилки були повторно допущені заявником при подачі документів 30 квітня 2015. Після додаткових роз’яснень заявником втретє було подано документи 7 травня 2015 року. З урахуванням того, що помилки було усунуто, реєстраційну дію провели протягом години з моменту подачі документів», – зазначили у Мін’юсті.

Підготувала Оксана МАЗУРАКСоздан 18 мая 2015