Юрій Романенко: Більше цинізму щодо політиків, панове

 

Юрій Романенко: Більше цинізму щодо політиків, панове

Зараз занадто багато метушні. Мовляв, даремно голосували за Порошенка, дарма голосували за Яценюка... Ці міркування дуже смішні, адже багато хто, як і раніше, переконаний, що у нас був реальний вибір між поганим і хорошим. От якби проголосували за «хорошу Богомолець» тощо...

А ви запитайте у кількох десятків депутатів, які потрапили в ВРУ з народу. Ну, всілякі там «діти Майдану». Що з ними сталося? Коли ти начебто нардеп, а реально все в Раді визначають 5-6 осіб. І ти перетворюєшся з яскравого журналіста в статиста-кнопкодава.

Ну, подумайте самі, звідки у вас може бути реальний вибір? Такі, як ви, в політику не хочуть йти, бо вважають її брудним заняттям або з якихось ще причин (небезпечно, наприклад). Якщо ж хороші люди не йдуть в політику, то звідкіля вони там візьмуться? Не задавали собі такого запитання? Хороші люди не з’являються у владних кріслах «з повітря».

Медіа ви не контролюєте. А звідки ви взагалі про все дізнаєтеся? З медіа. Як ви можете довідатися, що собою представляє той чи інший кандидат? Можете, звичайно, але ж для цього треба витратити кілька годин щодня. Зіставляти, аналізувати, коротше кажучи, напружувати мізки, а раптом їх немає? Залишається лише вірити, а кому? Журналістам, які отримують зарплату від олігархів? Адже за незалежні медіа ви платити не готові. Вам здається, що вистачить і тих, що є, «безкоштовних» (за які ви увесь час платите, насправді).

Тому, єдине, що у вас є – це час. Час, аби перебираючи сорти лайна, можливо, я підкреслюю, можливо, дійти висновку, що, мабуть, можна жити і без лайна. Мабуть, треба щось для цього зробити, з кимось об’єднатися, комусь допомогти, зайвий раз подумати, зайвий раз придивитися. А поки ви будете думати, Порошенко зжере Яценюка, потім Порошенко зжере Тимошенко з Льовочкіним… Або ще хтось когось, а потім і їх хтось собі зжере. А згодом, гляди, осяє вас знамення, і ви зрозумієте, що найкращий президент Альберт Маргелович Гольц із сусіднього під’їзду. І треба дати йому копійку, і знайомим всім розповісти, що тільки Альберт Маргелович Гольц врятує Україну.

Загалом, більше цинізму і реалізму щодо політиків. Дивіться на них так само, як вони дивляться на вас. Той менше шмарклів буде.

Джерело: http://hvylya.net

 Создан 31 июл 2015