Соціально незахищені дітки досхочу побавилися у дельфінарії

 

Соціально незахищені дітки досхочу побавилися у дельфінарії

Газета по-львівськи У день захисту дітей Всеукраїнський соціальний проект «Сімейні Вікенди» спільно із розважально-оздоровчим комплексом «Оскар» влаштував для дітей неймовірне свято. На майданчику перед дельфінарієм малят розважали аніматори з улюблених мультиків, відбувалися майстер-класи, конкурси, мильне шоу, різноманітні ігри. Розважившись тут досхочу, діти вирушили на безкоштовну виставу з дельфінами та морськими котиками.

Головними гостями свята були 600 діток, які опинилися у складних життєвих обставинах. Зокрема, на заході побували сироти, вихованці інтернатів, малята з малозабезпечених сімей, діти бійців та загиблих в АТО, дітки Героїв Небесної Сотні.

«До нас звернувся соціальний проект «Сімейні Вікенди», який організовує благодійні заходи по всій Україні, з пропозицією організувати до Дня захисту дітей благодійне свято. Оскільки ми соціально відповідальний бізнес і часто долучаємося до подібних заходів, звісно ж погодилися стати головними партнерами заходу і прийняти діток із соціально незахищеної верстви населення», – розповіла Світлана Радішевська, керівник відділу зв’язків із громадськістю розважально-оздоровчого комплексу «Оскар».

Зі свого боку, керівництво дельфінарію звернулося до Гарнізонного храму Св. Ап. Петра і Павла, який опікується великою кількістю сиротинців, шкіл-інтернатів; до соціального проекту «Мій тато захищає Україну», ГО «Львівська обласна спілка соціального захисту бійців АТО та сімей загиблих»; до Трускавецької міської ради – з проханням посприяти в організації свята та зібрати потребуючих малюків.

Відтак, на заході 1 червня було багато гостей – і дітей зі звичайних родин, й особливих малят, які приїхали з усіх куточків Львівщини.

«Власне цього дня вони найбільше потребували нашої підтримки, любові та турботи», – зазначила Світлана Радішевська.Создан 03 июн 2016