У Львові податківця затримали "На гарячому"

 
 

У Львові податківця затримали "На гарячому"

Новини. ММС-інформ Газета по-львівськиУ Львові СБУ затримала начальника відділу районної податкової інспекції під час одержання ним неправомірної вигоди

Співробітники Управління СБУ у Львівській області спільно з працівниками прокуратури викрили протиправну діяльність начальника відділу однієї з районних ДПІ мьвова, який вимагав неправомірну вигоду від суб’єкта підприємницької діяльності, який працює у сфері надання послуг з ремонту мобільних телефонів за ненарахування 70 тис. гривень штрафних санкцій. У разі відмови сплатити гроші було б анульовано свідоцтво на право сплати єдиного податку фізичними особами-підприємцями.

3 червня ц.р. правоохоронці затримали податківця «на гарячому» під час одержання 8 тис. гривень у його службовому кабінеті.

За матеріалами СБУ органами прокуратури розпочато кримінальне провадження за ознаками кримінального правопорушення передбаченого ч.4 ст.368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди) Кримінального кодексу України. Працівнику податкової інспекції загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Наразі затриманий перебуває під вартою.

 

Про це повідомили в  прес-службі Служби безпеки України.Создан 12 июн 2013