Майже 66 тис. тонн бананів імпортовано в Україну за «фруктовий сезон»

 

Майже 66 тис. тонн бананів імпортовано в Україну за «фруктовий сезон»

Новини. ММС-інформ Газета по-львівськиЗа даними Міндоходів, у травні-серпні 2013 року до України імпортовано 180 тис. тонн фруктів. 30% з них (або 66 тис. тонн) – банани. Лідером серед країн-імпортерів стала Домініканська республіка. Саме з неї до нашої держави привезли майже 43% бананів. До бюджету надійшло 136,3 млн грн митних платежів.

Також серед фаворитів «фруктового сезону» – кісткові фрукти. До цієї товарної групи належать: абрикоси, вишні, черешні, персики тощо. Загалом їх завезли майже 37,2 тис. тонн. Сплачено 84,1 млн грн митних платежів. Країнами-імпортерами, які лідирують за поставками у цій категорії, стали Іспанія та Греція.

Замикають трійку найбільш бажаних імпортованих фруктів цитрусові. За період з травня по серпень 2013 року в Україну їх завезли понад 30 тис. тонн. До бюджету надійшло майже 58 млн грн митних платежів. Найпродуктивніші держави-імпортери – Єгипет і Туреччина.

Загалом за травень-серпень цього року до України примандрувало майже 180,6 тис. тонн різноманітних фруктів. До бюджету надійшло 452,7 млн грн митних платежів, – повідомили в Міністерстві доходів і зборів України.

 

Підготувала Оксана МАЗУКАРСоздан 20 сен 2013