Через бездіяльність ЛМР до міського бюджету не надходить понад 37 млн грн, – прокуратура

 

Через бездіяльність ЛМР до міського бюджету не надходить понад 37 млн грн, – прокуратура

Новини. ММС-інформ Газета по-львівськиБільше 30 млн гривень заборгували орендарі комунальних приміщень, однак посадовці управління комунальної власності ЛМР, усупереч вимогам закону, не звертаються до суду для стягнення цих коштів до бюджету та виселення недобросовісних користувачів майна.

Ще 7 млн грн не надійшло до бюджету Львова через те, що чиновники не вживають заходів для стягнення заборгованості за договорами купівлі-продажу комунальних об’єктів, відчужених у 2008-2012 роках.

Крім того, у низці випадків держслужбовці не забезпечили внесення змін до договорів оренди, відтак нарахування плати за використання приміщень здійснюється відповідно до оцінки нерухомого майна, проведеної ще у 1993-1997 роках.

Водночас, прокуратура виявила факти безпідставного нарахування міською радою плати за оренду, навіть у випадках припинення договірних відносин через банкрутство та смерть орендарів.

Зважаючи на це, прокуратура Львова внесла подання на адресу міської ради з вимогою усунути зазначені порушення та притягнути винних посадових осіб до відповідальності, інформують у прес-службі прокуратури міста Львова.

Підготувала  Оксана Мазурак

 

 Создан 14 ноя 2013