У Старому Самборі люди не впустили ужгородський «Беркут» до Києва

 

У Старому Самборі люди не впустили ужгородський «Беркут» до Києва

Новини. ММС-інформ Газета по-львівськиУ місті Старий Самбір, що на Львівщині, місцеві активісти не дали ужгородському «Беркуту» поїхати до Києва.

Про це на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook повідомляє журналіст Роман Рак.

За його словами, зараз приблизно 80 бійців спецпідрозділу «Беркут» з Ужгорода на мікроавтобусах і джипах прямують до Києва.

«Повинні були їхати через Старий Самбір. Люди встановили блокпост і перекрили дорогу. Вони розвернулися і поїхали в напрямку на Борислав. Люди закидували їх усім, що попадало під руки в районі с. Топільниця»,повідомив журналіст.

До Борислава «Беркут» також не доїхав – спробували через Східницю. «Там теж блокпости стоять. Вони наче знову розвернулися на Старий, а в Стрілках лісовозами перекрили трасу, багато людей стоять в очікуванні гостей», – зазначає активіст.

Він також уточнив, що розлючені мешканці підпалили машину одного з мешканців Старосамбірщини, який працює в «Беркуті» і зараз перебуває в Києві.

«Люди кажуть, що у нього залишилося кілька днів для повернення в село, інакше спалахне його хата. Родичі «беркутівця» кажуть, що він давно хоче повернутися, але свої ж сказали йому, що якщо спробує втекти його пристрелять і скажуть, що це «екстремісти» зробили», – додав Роман Рак.

За словами журналіста, Старосамбірщина повстала – люди «щемлять» членів ПР, б’ють вікна в хатах і масово збираються виїжджати в Київ.Создан 21 фев 2014