Мер Львова за відновлення військових кафедр у вишах

 

Мер Львова за відновлення військових кафедр у вишах

Новини ММС-інформ Газета по-львівськиМіський голова Львова ініціюватиме звернення до Міноборони та Міносвіти щодо відновлення військових кафедр у всіх вищих навчальних закладах України з нового навчального року.

З відповідним листом Садовий звернувся до Міністра оборони і Міністра освіти.

«Сьогодні мова про часткову мобілізацію. Дуже багато львів’ян готові служити у Збройних силах чи Національній гвардії. Це правильно. Бо чоловіки повинні захищати свою рідну хату і країну.
Я сьогодні звернуся з листом до Міністра оборони і до Міністра освіти, щоб у новому навчальному році у вищих навчальних закладах відновили військові кафедри. Але відновили, враховуючи нові реалії сьогодення, враховуючи інформаційні війни, які ведуться. Сьогодні всі студенти повинні вміти користуватися зброєю і повинні вміти адекватно поводитися у неординарних ситуаціях. Раніше відповідна військова підготовка також була у старших класах шкіл. Зараз це зведено нанівець. За останні роки в державі все робили з однією метою – знищити армію. Керівники держави боялися, що армія виступить тим чинником, щоб навести порядок в країні. Сьогодні ми зрозуміли – або будемо годувати власну, або чужу армію. Сьогодні треба передбачати значні кошти в державному бюджеті, щоб армія належним чином була укомплектована, мала всі необхідні засоби та ресурси. Треба також проводити патріотичне виховання серед школярів старих класів. Безперечно, треба відновлювати військові кафедри у вищих навчальних закладах, але у новій формі. Усі мають відповідально ставитися до ситуації у своїх містах і в країні. Крім нас із вами, ніхто нашу державу захищати не буде. Вся світова спільнота є з нами, але морально», – сказав Андрій Садовий.

Підготувала Оксана МазуракСоздан 19 мар 2014