За «Ніч гніву» доведеться відповідати

 

За «Ніч гніву» доведеться відповідати

Новини ММС-інформ Газета по-львівськиЛьвівська прокуратура продовжує розслідування правопорушень, вчинених під час акцій протестів 18–19 лютого

Особам, причетним до вчинення низки злочинів, які були скоєні під час масових заворушень у Львові 18–19 лютого, буде надана належна правова оцінка. Про це повідомив прокурор міста Львова Андрій Стасів.
Зокрема, йдеться про викрадення зброї і боєприпасів із приміщень райвідділів міліції, умисне пошкодження об’єктів культурної спадщини, а також незаконне проникнення у приміщення Франківського районного суду, втручання в його автоматизовану систему документообігу, викрадення печаток, штампів та пошкодження ліній споруд, телекомунікаційного й станційного обладнання зв’язку. 
Водночас прокуратура міста Львова на підставі вимог Закону України «Про недопущення переслідування та покарання осіб з приводу подій, які мали місце під час проведення мирних зібрань, та визнання такими, що втратили чинність, деяких законів України» закрила кримінальне провадження за фактами масових заворушень, нанесення легких тілесних ушкоджень та крадіжок чужого майна під час акцій протесту.
Нагадаємо, 18–19 лютого цього року у Львові відбулась так звана «Ніч гніву», коли близько 2000 осіб взяли участь у погромах, підпалах та захопленні адміністративних будівель правоохоронних органів міста, повідомили в прес-службі прокуратури міста Львова.

Підготувала Оксана Мазурак

 Создан 02 апр 2014