Фахівців з економіки готуються до перемог.

 

Фахівців з економіки готуються до перемог.

Новини ММС-інформ Газета по-львівськиСтуденти-економісти і менеджери Національного університету «Львівська політехніка» традиційно беруть активну участь у науково-дослідницькій роботі, різноманітних всеукраїнських та міжнародних конкурсах наукових студентських робіт. Переможцями та призерами студентських конкурсів лише цього року стали Наталія Феденко, Ганна Горішна, Ірина Шквірко, Тетяна Розман, Анна Плоска, Ольга Переста, Зоряна Дутко та інші.

У плідному науково-дослідницькому пошуку студентам багато в чому сприяє кафедра менеджменту і міжнародного підприємництва, яку очолює директор Інституту економіки і менеджменту Львівської політехніки доктор економічних наук професор Олег Кузьмін, та кафедра зовнішньоекономічної та митної діяльності, очолювана доктором економічних наук професором Ольгою Мельник.

Як розповідає професор Олег Кузьмін, ці дві кафедри здійснюють підготовку студентів за спеціальностями «Міжнародна економіка», «Управління інноваційною діяльністю» та «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності». Останнім часом тут істотно поліпшилися умови навчання і рівень підготовки студентів, значно розширилася площа навчальних приміщень, з’явились сучасно обладнані лабораторії, почала працювати кафедральна бібліотека. Як результат, щороку зростає кількість абітурієнтів. Практично понад 90 відсотків випускників забезпечені роботою за фахом на львівських та інших підприємствах.

Колектив кафедри активно працює у навчально-методичній і науковій сферах, бере участь у важливих регіональних і національних програмах розвитку національної економіки.

«Активна громадська позиція студентів-економістів, – наголошує заступник завідувача кафедри менеджменту і міжнародного підприємництва з навчально-науквої роботи із студентами професор кафедри Ліана Чернобай, – суттєво доповнюється їхньою плідною науково-дослідницькою роботою, участю у різноманітних конкурсах наукових робіт з природничих, гуманітарних і технічних наук». Це відзначив і ректор Львівської політехніки професор Юрій Бобало під час вручення студентам-дослідникам заслужених відзнак.

Засновник кафедри – відомий український науковець-економіст, професор Олег Кузьмін, який  цими днями святкуватиме ювілей, йому виповнюється 65 років. Він є одним із провідних українських фахівців, під керівництвом якого працює талановитий і згуртований науково-педагогічний колектив, далеко відомий в Україні та за її межами. 

Впродовж останніх років працівники кафедри активно працюють у навчально-методичній і науковій сферах, беруть активну участь у важливих регіональних і національних програмах розвитку національної економіки. Найважливішими напрямками їхніх досліджень є менеджмент та системи менеджменту, функціональний підхід, а також менеджмент у сфері зовнішньоекономічних зв’язків, міжнародне підприємництво, міжнародна економіка та  фінанси, повідомили в прес-службі Національного університету «Львівська політехніка»

 

Підготувала Оксана МазуракСоздан 28 апр 2014