ДНР оголосила війну Україні і закликала на допомогу Росію

 

ДНР оголосила війну Україні і закликала на допомогу Росію

Новини ММС-інформ Газета по-львівськиСпівробітник ГРУ МО Росії Ігор Гіркін, відомий під псевдонімом «Стрєлков», проголосив себе Верховним Головнокомандучем і видав перший указ, який вдалося поширити у вигляді листівок у Слов’янську і Краматорську:

«У зв’язку з проголошенням незалежності Донецької народної республіки (ДНР) та з метою захисту її населення від зовнішньої агресії

постановляю:

1. Перепідпорядкувати мені як Верховному Головнокомандувачу ДНР всі постійно дислоковані на території республіки військові формування, органи безпеки, міліції, митниці, прикордонної служби, прокуратури, а також інші воєнізовані структури. Командирам відтепер виконувати тільки мої накази і розпорядження.

2. Ввести на території ДНР режим контртерористичної операції (КТО). У рамках КТО всі бойовики українських неонацистських угруповань (т. ч. «Національна гвардія», Правий Сектор, «батальйон Ляшка тощо) підлягають затриманню, а в разі збройного опору – знищуються на місці.

3. Правоохоронним органам республіки забезпечити кримінальне переслідування ватажків Київської хунти та інших осіб, причетних до підбурювання, організації та вчинення масових вбивств на території ДНР : І. Коломойськог , П. Наливайченка, А. Парубія, А. Авакова, Ю. Тимошенко, А. Турчинова, А. Яценюка, О. Ляшка, А. Артеменко, а також громадян США Дж. Бреннана, В. Нуланд, Дж. Псакі.

4. Всі солдати і офіцери збройних сил, внутрішніх військ, СБУ, МВС та інших воєнізованих структур України з цього моменту вважаються незаконно перебувають на території ДНР. Протягом 48 годин вони зобов’язані присягнути на вірність ДНР або покинути її територію. Всім, хто перейшов під командування влади ДНР, гарантується збереження військових і спеціальних звань, грошового забезпечення та соціальних гарантій (за умови непричетність до скоєння тяжких та особливо тяжких злочинів).

5. Зважаючи надзвичайний характер ситуації в країні, розв’язаний київською хунтою геноцид донецького населення і загрозу інтервенції з боку НАТО, звертаюся до Російської Федерації з проханням про надання ДНР військової допомоги.

І. Стрєлков».

Як раніше повідомлялося, колишні лідери самопроголошеної Донецької народної республіки фактично відсторонені якимсь Сергієм Здрилюк, який називає себе «правою рукою» командувача бойовиками в Донбасі Ігоря Стрєлкова (Гіркіна) .

 

Джерело: galpravda.infoСоздан 14 мая 2014