Президентських виборів на Донбасі не буде, – сепаратисти

 

Президентських виборів на Донбасі не буде, – сепаратисти

Новини ММС-інформ Газета по-львівськиСепаратисти контролюють виборчкоми на Донбасі, а тому президентських виборів 25 травня тут не буде. Про це заявив 10 травня на прес-конференції голова Центрвиборчкому самопроголошеної «Донецької народної республіки» Роман Лягін.

«Ми контролюємо 22 ТВК до президентських виборів, тому виборів на Донбасі не буде», – заявив Лягін у приміщенні Донецької ОДА, захопленої сепаратистами, пише BBC Україна.

Також він розповів про підготовку до референдуму про статус регіону, призначеного на 11 травня, який Київ вважає нелегітимним.

За його словами, проросійських активістів підтримує місцева міліція, а місцева влада не заважає готуватися до референдуму, призначеного на 11 травня.

«У нас є повне розуміння з владою, яка не заважає референдуму. Дільниці будуть у школах. Це стосується всіх міст Донецької області», – сказав Лягін.

За його словами, сепаратисти сформували вже 53 територіальні комісії для проведення референдуму.

У неділю, 11 травня, о 8 ранку на Донбасі відкрили 1 527 дільниць, закрили о 22.00. Сепаратисти вважатимуть референдум таким, що відбувся, за будь-якої явки, заявив Лягін.

Додамо, що українські спецслужби отримали докази підготовки та координації Росією заходів з проведення у східних областях України так званого «референдуму» зі створення «Донецької народної республіки» із заздалегідь відомими результатами.Создан 14 мая 2014