«Населення Слов'янська проїсть запаси, а далі почнеться мародерство», – місцевий мешканець

 

«Населення Слов'янська проїсть запаси, а далі почнеться мародерство», – місцевий мешканець

Новини ММС-інформ Газета по-львівськиМешканець Слов’янська розповів Галицькій правді про те, як виглядає нині життя в місті, про сепаратистів та настрої людей.

У телефонній розмові Микола, батько якого, до речі, виходець з Росії, розповів, що багато сепаратистів, які бігають з автоматами, є місцевими мешканцями міста Слов’янська.

-  Серед населення багато людей на боці сепаратистів. У мене є знайомі, які з автоматами воюють за Донецьку народну республіку. Я з ними не спілкувався, але чув, що отримують за це гроші. Хоча є багато ідейних.

- А мирне населення?

- Всі розгублені, не знають, що далі робити. Багато людей не ходить на роботу, відповідно, скоро в людей закінчаться гроші, запаси проїмо... А жити за щось потрібно? Почнеться мародерство.

- Безпечно по місту ходити?
- У центрі Слов’янська ще більш-менш. Але от вчора, коли повертався додому, а я живу на окраїні міста, то стукнули по голові, це було десь о 8 годині вечора. Очуняв аж зранку. Вже без паспорта, велосипеда, на якому їхав, і інших речей. Тепер от без паспорта небезпечно виходити з дому.

- А чому?

- У нас на вулиці перевіряють паспорти, без паспорта небезпечно виходити.

- А твоя сім’я, діти?
- Я їх вивіз із Слов’янська майже місяць тому. Тут їм небезпечно знаходитись. Ситуація така, що можуть з мінометів обстріляти дім. 

- А на референдум ходив?
- Особисто я – ні, але було багато таких, хто голосував. У нас люди не так за Донецьку народну республіку, як проти київської влади. Люди розгублені, небезпека велика. Я всю ніч не спав, з мінометів стріляли, страшно.

 

Джерело: galpravda.infoСоздан 15 мая 2014