Військові в зоні АТО просять підтримки АРТИЛЕРІЇ

 

Військові в зоні АТО просять підтримки АРТИЛЕРІЇ

Новини. Газета по-львівськиНе даремно хлопці вже другий день кричать у весь голос, що біда нестерпна насувається на Україну. Семен Семенченко констатує факт – вторгнення російських окупантів відбулося, а керівництво АТО свідомо не надає підсиленої допомоги.

І ось нова біда. Сотник Майдану Володимир Парасюк передав останню інформацію про обложених у місті Іловайськ бійців добровольчих батальйонів, які потрапили у пастку.

У Вівторок, 26 серпня 2014 станом на 13 год. ситуація в Іловайську не змінилась. Хлопці надалі перебувають в оточенні. Обіцяне підкріплення так і не надійшло. Хлопці утримують місто. Всі тримаються стійко, паніки нема. Є 200. Інформацію маю від Володимира.

В них достатньо зброї і є боєприпаси, але біда в тому, що по них весь час працює ворожа артилерія і міномети, а наші не можуть стріляти у відповідь, бо не мають важкого озброєння. Вони не просять їх витягти звідти і не збираються відступати. Просять підтримки АРТИЛЕРІЇ, щоб дати адекватну відповідь ворогу і прорвати оточення.

 

Володимир Парасюк ні дня не ховався за спинами товаришів, не сидів під спідницею у жінки і прикривався наявністю роботи чи бізнесу. Починаючи з дня, коли його виступ змінив хід історії і до сьогодні він не посідаючи боровся справжню Незалежність. Гелетей, що їхав у машині на параді, невже лише для цього годен міністр збройних сил.

Благає сестра Володимира Парасюка допомогти вийти хлопцям з оточення. Вона зі сторінки Facebook закликає всіх українців піднятися, повпливати, змінити ще раз хід історії. Не лише для Володимира, для всіх, хто сьогодні вмирає на Донбасі. Для всіх, хто втрачає віру в справедливість. Віра до влади, навіть сьогоденної втрачена. Остається лише віра в людей і Бога. Моліться жінки. Дійте чоловіки. У ваших руках ваше майбутнє. Врятуймо їх.

«Я — Ірина Голуб, сестра Володі, сьогодні на прохання брата пишу з його сторінки. 
Володя в Іловайську, вони в оточенні. Обіцяна підмога не надходить. Хлопці просять підмогу, щоб вирватись з оточення.
Ось що написав мені Володя:

Іринка, ми в такій задниці. Головне зараз пережити ніч. Вчора по нас цілий день лупили, але ми йшли вперед і відбили половину міста. З запеклими боями ми взяли під контроль 50% Іловайська. В такому пеклі я ще не був. Недалеко від мене розірвалась граната з ворожого АГС, осколок попав в ногу, чудом виявилось, що в кишені був телефон і в нього попало, нога залишилась ціла. Наш батальйон — це велика сім’я, наші хлопці б’ються до кінця і ідуть першими у бій.

П.с. коли зайняли периметр, змогли забрати тіло нашого бійця, якого вбили при перших спробах штурму. Ми своїх не кидаємо. 
Цілу минулу ніч по нас працювала ворожа артелерія, терористи намагались нас відтиснути, але ми втримали позиції. 
Прохання до всіх, просто молитися за наших хлопців.

Пізніше прийшло ще одне повідомлення:

Нас оточили. Не знаю, які будуть дії, але ми тримаємось до кінця. Нам потрібна підмога. А то нам тут всім кінець. Таке враження, що нас тут тупо кинули.
Володін телефон розбитий. Він не може сам нікуди додзвонитись. Я звертаюсь до усіх, хто може допомогти: Міністр оборони Гелетей, Міністр внутрішніх справ Arsen Avakov, пане Президент Петро Порошенко, надішліть хлопцям допомогу. Вони тримаються, вони не здаються, вони битимуться до кінця. Але ворог переважає кількісно і у хлопців нема важкої зброї, нема бронитехніки. Не кидайте своїх!»

А тепер додам від себе. Шановні керівники військових штабів, радники міністрів, політики і всі решта, хто сидить в Києві, Дніпрі чи Львові в комфортних кабінетах і глаголить про те, що не слід сіяти паніку. Ніхто не панікує, але поки вас не копнеш, ви нічого не робите. Вже стало традицією, що ви починаєте приймати якісь міри лише тоді, коли починається шум в соцмережах. Легко зберігати спокій, коли приїжджаєш в зону АТО тільки для того, щоб зробити собі фото для Фейсбуку. А ви поїдьте і посидьте декілька днів в окопах із солдатами, а тоді поговоримо про спокій і паніку. 
Складається враження, що в Україні простий народ воює, а влада сидить на іншій планеті і собі спокійно за всім спостерігає. Ви повинні вести народ за собою, а не народ постійно повинен вас штовхати. Создан 26 авг 2014