До школи готові

 

До школи готові

Новини. Освіта. Газета по-львівськи.За інформацією управління освіти ЛМР, з метою належної підготовки закладів освіти до стабільної роботи в новому 2014/2015 навчальному році впродовж 13-19 серпня 2014 року представники управління освіти проводили перевірки готовності загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладів до нового навчального року.

Було створено 10 груп для вивчення готовності загальноосвітніх навчальних закладів та 7 для інспекції дошкільних. До складу цих груп увійшли керівники навчальних закладів, очільники відділів освіти м. Львова, інженери господарських груп відділів освіти та заступники директорів навчальних закладів із господарської діяльності.

Перевірка охопила 132 загальноосвітні навчальні заклади комунальної та приватної власності, а також 95 дошкільних НЗ.

Із 13 по 15 серпня провели огляд шкіл та садків Львова. Були й такі заклади, що отримали зауваження. Після 18-19 серпня ці установи оглядали повторно.

Слід зазначити, що навчальні заклади, залучаючи батьків, здійснили доволі багато робіт до початку навчального року: провели поточні ремонти приміщень, частково замінили вікна, оновили меблі тощо.

Відтак, школи та садки Львова готові до нового навчального року, зазначили в управлінні освіти ЛМР

 

Підготувала Оксана МАЗУРАКСоздан 31 авг 2014