У Львові ремонтують спецтехніку для зони АТО

 

У Львові ремонтують спецтехніку для зони АТО

Новини. Газета по-львівськиДП «Львівський бронетанковий ремонтний завод» станом на сьогодні завантажене роботою на 100%, за потреби працює у вихідні, позаурочні години, а окремі дільниці – у три зміни. На підприємстві працює 800 осіб. За словами директора Олександра Остапця, тут ремонтують техніку для зони АТО.

Ми лагодимо зараз спеціальну техніку, яка знадобиться після завершення всіх дій, під час перемир’я. Відправили  вже три одиниці. Ремонт однієї займає до двох місяців. До кінця цього місяця доведемо до ладу ще як мінімум 4 такі машини, які називаються  БРЕМ-1 – броньована ремонтно-евакуаційна машина. Плануємо здати 7 одиниць у Міністерство оборони, яке оплачує цей ремонт. Маємо план роботи не лише до кінця цього року, а й запланували дещо і на наступний. Кількість робіт та їх вартість відповідно буде збільшено в кілька разів.

Підприємству бракує кваліфікованих працівників та інженерів. Маємо потребу в інженерах. Останнім часом посилили співпрацю з Львівською політехнікою, це основний ВНЗ, який дає нам кадри. Безпосередньо працюємо з інститутами, кафедрами, і процес рухається. Люди відбувають практику і залишаються в нас працювати.

 

Нагадаємо, на підприємстві виконують роботи для МОУ, а саме: капітальний ремонт тягачів (7 од. БРЕМ -1), 12 од. двигунів В-59, 45 од. коробок К1. На кінцевій стадії підписання угоди на відновлення 5 од. інженерних машин ІМР-2М. Також виїзні бригади підприємства виконують роботи з лагодження техніки у військових частинах.

Завод веде активну роботу з виготовлення легкого бронетранспортера Дозор – Б. Зараз повністю зварений корпус бронетранспортера та триває комплектація ходової частини і салону виробу. Очікується надходження комплектуючих панелі управління та навігаційного приладу.

За останні два місяці підприємство відновило такі бронетранспортери: БТР-80 для ДП «Укроборонсервіс», БТР-60ПБ для прокуратури Львівської області, БРДМ для ГУ МВС у Львівській області. Зараз проводять капітальний ремонт 9 од. БТР-60ПБ для Західного територіального управління Держприкордонслужби.

Крім того, ДП ЛБТЗ має частково документацію та змогу здійснювати капремонт танків Т-64 всіх модифікацій (виробничі площі, кваліфікований персонал, устаткування, обладнання, новітні технології).

Виробничі потужності підприємства дають змогу виготовляти комплекти ГТВ для різних машин при забезпеченні відповідними паперами, проводити модернізацію як гусеничної, так і колісної техніки.


Підготувала Оксана МАЗУРАКСоздан 18 сен 2014