Командування Сухопутних військ США в Європі завітає до Львова

 

Командування Сухопутних військ США в Європі завітає до Львова

Новини. Газета по-львівськиУ нашому місті лунатимуть сучасні поп-рок композиції від вокально-інструментального гурту Командування Сухопутних військ США в Європі. Концерт відбудеться 21 вересня 2014 року. Розпочне святкову програму Національний президентський оркестр України о 13.00, а гості виступатимуть із 14.30.

Концерт проведуть біля пам’ятника Тарасу Шевченку. Це місце дуже доречне, оскільки сам пам’ятник є сценою і зараз біля нього збирається якнайбільше людей, – особливо через останні події в нашій країні. Це свято музики стане об’єднавчим і буде цінною акцією у житті Міста Лева. Це не просто собі розважальний захід, а символ підтримки України з боку Сполучених Штатів.

 

Богдана Брилинська, працівник управління культури ЛМР

Військовий ансамбль перебуватиме у Львові у зв’язку з міжнародним військовим навчанням «Репід трайдент-2014», яке пройде у Міжнародному центрі миротворчості та безпеки у Львівській області.

Коли грає музика, тоді спокій приходить і до наших сердець, і в душі. Дуже приємно, що у найбільших навчаннях 2014 року, які відбуваються на теренах Львівщини взяли участь і музичні колективи з США. Наскільки я пам’ятаю, з 2008-2010 років це вперше, коли прибуває такий колектив. Попередніми були представники італійських Збройних сил, які радували львів’ян веселою, бадьорою музикою, що для шанувальників оркестрового аранжування було надзвичайно цікаво. Зрозуміло, що музиканти завжди несуть в собі культуру тієї чи іншої нації, і нам приємно, що представники США будуть виступати на древніх вулицях Львова.

 

Олександр Поронюк, керівник Регіонального медіа-центру Міністерства оборони України

Як справжній друг і фанат Львова, я дуже радий, що можу бути тут і оголосити про концерт військового ансамблю США. Вже ось-ось гурт приїде до міста. Музика об’єднує людей, тому що вона перетинає кордони і не зважає на відмінності мов. Я знаю, що гурт дуже радий виступати перед мешканцями Львова та українськими військовослужбовцями в дусі дружби, партнерства і солідарності. Ми дуже раді, що разом з нами виступатиме Президентський військовий оркестр Збройних сил України. Звичайно, гурт буде щасливий, якщо львів’яни відвідають концерт, коли гостей буде багато. Дякую вам від імені виконавців.

 

Роял Рефф, представник відділу зв’язків із громадськістю Сухопутних військ США, капітан

Місце постійного базування вокально-інструментального гурту Командування Сухопутних військ США у Європі під керівництвом капітана Аарона Моріса – військова база «Зембах Казерне», що у місті Зембах, Німеччина. Хор було створено у 1963 році з метою підняття духу особового складу за допомогою музичних виступів. Дуже швидко солдатський хор завоював серця багатьох і досяг значних успіхів у зміцненні дружніх стосунків між американською спільнотою у Європі та країнами, де базуються американські підрозділи.

У 1981 році солдатський хор об’єднався з інструментальним ансамблем Командування Сухопутних військ США у Європі. На відміну від музикантів, які одразу потрапляють у військові оркестри при вступі до лав ЗС, співакам, які служать на інших посадах в СВ, доводиться пройти жорсткий відбір на різноманітних прослуховуваннях, а потому – навчання вокалу, хореографії та театрального мистецтва. Цей ансамбль – один із лише чотирьох професійних вокально-інструментальних гуртів, що існують в Сухопутних військах США, і єдиний, який базується поза межами Штатів.

Хор дає понад 150 концертів щороку і вже виступав у декількох країнах Європи, а разом із музикантами (як вокально-інструментальний гурт) – понад 200 концертів щороку. Військовики виступали у більш ніж 20 країнах Європи та Близького Сходу.

Підготувала Оксана МАЗУРАКСоздан 18 сен 2014