Львів’янка замурувала браму австрійського будинку

 

Львів’янка замурувала браму австрійського будинку

Новини. Газета по-львівськиМешканка будинку на вул. Янки Купали, 21, самовільно замурувала браму в двоповерховій кам’яниці початку ХХ ст., щоби приєднати територію загального користування до своєї квартири і облаштувати там ванну.

Оскільки квартира була без зручностей, то у такий спосіб спритниця вирішила розширити площу помешкання, попросивши перед тим дозволу у сусідів, однак не узгодивши свої дії з райадміністрацією, повідомив заступник голови Шевченківської РДА Михайло Космина.

ЛКП «Балатон 409» передасть протокол про самовільне захоплення приміщення і перепланування квартири в адмінкомісію, яка накладе штраф на мешканку. Однак, якщо жінка звернеться з відповідними документами до міжвідомчої комісії, щоб узаконити свої дії, їй можуть дозволити перепланувати квартиру.

«З боку ЛКП їй дали попередження – або узаконює самовільну забудову, або демонтує. Теоретично там можуть дозволити облаштувати ванну. Питання поставлено категорично – або вона зносить це, або підготує документи на погодження експлуатації квартири з цими змінами. Все залежить від того, чи зайняття місця загального користування не позначиться на доступі інших мешканців будинку до квартир та інших місць загального користування», – пояснив Михайло Космина.

Проте штраф львів’янка сплатить у будь-якому разі. Входом, який вона замурувала, не користувалися, у будівлю можна потрапити з іншого боку.

«Мешканка стверджує, що приєднала це приміщення, маючи добрий намір все узаконити, а скарг від сусідів не надходило», – зазначив заступник голови Шевченківської райадміністрації.

Будинок на вул. Янки Купали, 21, не належить до пам’яток архітектури.

Джерело: http://tvoemisto.tvСоздан 24 окт 2014