Get the Flash Player to see this player
 

19 MБ
2 мин : 18 сек
1280 x 720
59 просм.
29 июл 2019Одобряю
Запомнить
Текущий кадр

Привітання з Днем Володимира

Альбом Актуально. Липень 2019 (7 видео)

Привітання з Днем ангела, Володимир! Найкраще привітання.
#привітання_з_днем_ангела_Володя.
#Гарне_привітання_28_липня_2019. #Чудове_музичне_привітання. #Свято_Володимира. #Музична_відео_листівка.
https://youtu.be/ZEvPTwsPgxw
У давньоруських відомостях письменах князя Володимира називають рівноапостольним, оскільки те, що він хрестив Київську Русь, цілком відповідає апостольському служінню. Канонізований Католицькою і Православною церквами як рівноапостольний святий.
Факт з історії. У 969 році Володимир стає новгородським князем. Після загибелі 972 року князя Святослава князівство було поділено між його синами на три частини. Києвом керував його законний син Ярополк. Восени 976 року розгорілася міжусобна війна між Володимиром і легітимними синами Святослава, яку підняв київський воєвода Свенельд. Син воєводи Лют був убитий слугами Олега, за що той підбурив князя Ярополка піти війною проти брата. Під час бойових дій Олега вбили його ж воїни, скинувши з коня.
Володимир, рятуючись, втік до свого дядька в Швецію, де одразу ж одружився з Оловою і набрав з Добринею варязьке військо і повернувшись восени 978 року спершу до Новгорода, почав війну проти київського князя.
Володимир захопив місто Полоцьк, перебивши сім"ю варязького правителя міста Рогволода. Його дочку Рогніду, засватану за Ярополка, він насильно взяв за дружину. Рогніда, яку зґвалтували на очах у її батька і братів, стала дружиною Володимира. Таким способом було «узаконено» приєднання Полоцького князівства. Потім з великим варязьким військом Володимир обложив Київ, де замкнувся Ярополк. Згідно з літописом слуга Ярополка по імені Блуд, підкуплений Володимиром, залякавши заколотом киян, змусив Ярополка утекти в маленьке містечко Родня.
У Родні Володимир заманив Ярополка на переговори, де двоє варягів «підняли його мечами попід пазухи». Вагітну дружину Ярополка, колишню грецьку черницю, Володимир взяв у наложниці. У підсумку брат вбиває брата та з цього моменту починається київське князювання Володимира.Категории ВИДЕО »


Cодержимое этого сайта добавлено его посетителями.
Администрация не несет ответственности за действия посетителей.
При обнаружении незаконно размещенного материала свяжитесь с нами.

Про сайт io.ua   Новости io   Отзывы   Реклама   Contacts