Get the Flash Player to see this player
 

47 MБ
19 мин : 00 сек
426 x 240
147 просм.
19 мая 2015Одобряю
Запомнить
Текущий кадр
Селяни у Мошнах перекривають дорогу проти рейдерів

Альбом Актуально. Травень 2015 (27 видео)

В Мошнах бунт. Селяни четверту годину підряд блокують трасу Черкаси – Канів
Сьогодні з 10 години ранку триває акція громадянської непокори, яку влаштували жителі сіл Мошни та Яснозір’я Черкаського району. Люди безперервним потоком йдуть пішохідним переходом через трасу Черкаси -Канів, заблокувавши таким способом повністю автомобільне сполучення.

Селяни кажуть, що вони протестують проти рейдерського захоплення своїх земель підприємством наближеного до Президента олігарха Юрія Косюка. Птахофабрика “Наша Ряба” без жодних дозволів почала будівництво найбільшого в Європі комплексу пташників на розпайованих землях, що належать селянам.
Нагадаємо, що протистояння жителів цих сіл з забудовником і черкаською владою, що стала на бік олігарха, триває вже близько півроку. Незважаючи на відсутність будь-яких законних підстав, олігарх все ж таки вирішив почати будівництво, що і стало каталізатором для повстання селян.
На місце перекриття траси прибули два десятки правоохоронців, заступник губернатора Юрій Сас та голова Черкаської РДА Костянтин Омаргалієв, щоб переконати людей не влаштовувати бунт. Але селяни проігнорували прохання чиновників, звинувативши їх у тотальній бездіяльності та черговій брехні. Після трьох годин блокування громада вирішила відправити “контактну групу” в Черкаси на переговори з губернатором Юрієм Ткаченком. Проте трасу блокувати продовжили, чекаючи на інформацію, що прийде з обласної державної адміністрації.
Люди вимагають негайного припинення незаконного будівництва, порушення кримінальних справ проти забудовника та відновлення знищеного бульдозерами поля. На захист та підтримку селян приїхали і представники “Правого Сектору Черкащини” та “УНА-УНСО”. Мошенці та яснозірці після активної словесної перепалки з заступником губернатора, пригрозили у разі подальшої бездіяльності обласної влади перекрити трасу в Каневі 22 травня коли туди приїде Петро Порошенко.
Джерело: http://dzvin.orgКатегории ВИДЕО »


Cодержимое этого сайта добавлено его посетителями.
Администрация не несет ответственности за действия посетителей.
При обнаружении незаконно размещенного материала свяжитесь с нами.

Про сайт io.ua   Новости io   Отзывы   Реклама   Contacts