Get the Flash Player to see this player
 

146 MБ
19 мин : 06 сек
1280 x 720
11 просм.
05 янв 2020Одобряю
Запомнить
Текущий кадр

До Дня народження Степан Бандера. Виступ Провідника ОУН. Живий звук

Альбом Актуально. Січень 2020 (5 видео)

https://youtu.be/uzm5WLvIVEs

Народився Степан Бандера 1 січня 1909 року в селі Старий Угринів, тепер Калуського району Івано-Франківської області, у сім’ї греко-католицького священика. Дитячі роки минули під впливом події Першої світової війни, національно-визвольних змагань 1917-1920 років та діяльності Української Військової Організації (УВО). В 1928-1934 роках С. Бандера навчався на агрономічному відділі Львівської політехніки
Світогляд Степана Бандери, як і всієї західноукраїнської молоді, формувався під впливом націоналістичних ідей. Як спротив польській окупаційній політиці на Західній Україні масово виникають молодіжні організації – Група української державницької молоді на чолі зі С. Охримовичем, Юліаном Вассияном, Іваном Ґабрусевичем, Богданом Кравцівим та Організація вищих класів українських гімназій. У Стрию її очолювали Бандера, Олекса Гасин та Осип Карачевський. У 1926 році вони об’єдналися у Союз української націоналістичної молоді. У 1927 році Бандеру прийняли до лав УВО, де він був зачислений до розвідувального відділу, а згодом переведений у реферантуру пропаганди. Юний Бандера займався розповсюдженням підпільних видань, проводив організаційно-вишкільну роботу. За це в Калуші у грудні 1928 року був заарештований польською поліцією.
Його ідеологічні вороги лютують і сьогодні. Про що, зокрема, свідчить і недавня наруга над могилою провідника ОУН Степана Бандери в Мюнхені. Життя, талант і працю він повністю присвятив ідеалам боротьби за визволення України. Степан Бандера, як і його побратими-оунівці, стали яскравим прикладом для новітніх героїв-українців.

https://youtu.be/uzm5WLvIVEsКатегории ВИДЕО »


Cодержимое этого сайта добавлено его посетителями.
Администрация не несет ответственности за действия посетителей.
При обнаружении незаконно размещенного материала свяжитесь с нами.

Про сайт io.ua   Новости io   Отзывы   Реклама   Contacts