Get the Flash Player to see this player
 

7 MБ
2 мин : 29 сек
426 x 240
106 просм.
12 фев 2015Одобряю
Запомнить
Текущий кадр
Депутати Соболєв та Івченко побилися в кулуарах

Альбом Актуально. Лютий 2015 (63 видео)

У кулуарах Верховної Ради побилися народний депутат від «Самопомочі» Єгор Соболєв та Вадим Івченко від «Батьківщини».

Як пояснив на своїй сторінці у Фейбуці Єгор Соболєв, Вадим Івченко став «штовхачем» кампанії проти Комітету з протидії корупці.

«Нас почали цькувати замовними матеріалами, що ми продалися Держкомзему і не даємо хорошим депутатам роздавати хорошу землю хорошим людям. Штовхачем цієї кампанії є депутат від Батьківщини Вадим Івченко», – написав він.

Кампанія почалася після того, як комітет визнав законопроект №1559, який пропонує віддати місцевим депутатам право змінювати призначення і роздавати землі за межами населених пунктів корупціогенним.

«Ми на нашому парламентському комітеті з протидії корупції визнали ініціативу корупціогенною. Ми за збільшення повноважень місцевих громад, але до створення земельного кадастру і до проведення нових місцевих виборів цей закон приймати не можна», – написав він.

«Сьогодні він мав нахабство прийти переконувати голосувати за такий дерибан Самопоміч.Так і сталася бійка проти корупції в буквальному сенсі слова», – наголосив Соболєв.

Під час бійки Єгору Соболєву розбили губу.

Як прокоментував інцидент спікер парламенту Володимир Гройсман «це абсолютно неприпустимо в стінах українського парламенту. Мужуть бути різні точки зору, але простягати руки - це є неприпустимим, я на цьому наголошую».

Він дав доручення зібратися регламентному комітету та відсторонити депутатів Соболєва та Івченка від участі у п"яти пленарних засіданнях.

«Якщо хоче хтось воювати: будь ласка – на фронт», - наголосив Гройсман.

У свою чергу голова фракції «Самопоміч» Олег Березюк вибачився за колегу, який брав участь у бійці.

«Як голова фракції я хочу вибачитися за абсолютно непарламентську поведінку, яка б не була причина», – сказав Березюк.

Депутат від «Батьківщини» Сергій Соболєв вимагає розглянути відеозапис бійки на регламентному комітеті та передати його до прокуратури. Він вимагає покарання лише того депутата, який почав бійку.


http://www.hromadske.tvКатегории ВИДЕО »


Cодержимое этого сайта добавлено его посетителями.
Администрация не несет ответственности за действия посетителей.
При обнаружении незаконно размещенного материала свяжитесь с нами.

Про сайт io.ua   Новости io   Отзывы   Реклама   Contacts