Get the Flash Player to see this player
 

32 MБ
12 мин : 30 сек
426 x 240
88 просм.
28 ноя 2014Одобряю
Запомнить
Текущий кадр
Конфлікт Коломойського і Порошенка був прогнозований, - політолог

Альбом Актуально. листопад 2014 (44 видео)

Політолог Юрій Палійчук прокоментував, у що може перерости конфлік між Петром Порошенком та Ігорем Коломойським
Про це він сказав у програмі "Нічний телеекспрес з Наталкою Лятуринською" на Еспресо.TV.

"Ця ситуація була прогнозована. Коли ще Петро Порошенко прийшов до влади, коли відбулася інавгурація, стало зрозуміло, що треба буде вирішувати питання з Коломойським, тому що апетити Ігоря Валерійовича з кожним днем росли і росли: він намагався з кожним днем розширювати свій вплив на Україну. Він намагався взяти під контроль якомога більше областей на півдні і на сході.
У цьому конфлікті тому немає нічого дивного", - сказав він.

Політолог зазначив, що Коломойський намагатиметься доносити певні меседжі через своїх представників у парламенті.

"Перший сигнал є – пан Філатов, який буде таким собі маячком, котрий своїми голосуваннями (те, що він сьогодні продемонстрував, власне) доносити до еліт позицію Коломойського. І вчорашній його демарш, на мою думку, під абсолютно надуманими причинами, і його голосування – дуже показові. Голосування його, пана Яроша і Берези були синхронні. Якщо немає бажання голосувати за прем"єр-міністра, спікера парламенту, то у Верховній Раді як заведено – або ти виймаєш картку свою, або ти не береш участі у голосуванні, а коли ти хочеш продемонструвати свою позицію, ти тиснеш кнопку або "проти", або "утримався". От сьогодні побачили як пан Ярош, пан Береза, пан Філатов демонстративно утримувалися під час оцих голосувань", - зауважив експерт і додав: "Але варто нагадати, що у пана Коломойського є не лише Філатов у "БПП", у пана Коломойського є ще мажоритарник Олександр Шевченко, який пройшов в Івано-Франкіській області, є ще пан Ігор Палиця, статус якого особисто для мене – невідомий, тому що я тримаю сьогоднішнє голосування і тут немає прізвища останнього, тобто він сьогодні не склав присягу і незрозуміло – він залишається губернатором чи він іде народним депутатом". (Після програми стало відомо, що Ігор Палиця склав мандат і залишився губернатором Одещини, - Ред.)

І, звичайно ж, вважає Палійчук, справа у бізнесових інтересах. Хто кого переможе - не відомо, поки що що, на його думку, перемагає дніпропетровський олігарх.

"Обоє людей розглядають політику як джерело посилення свого бізнесу. І зрозуміло, що в першу чергу на кону завжди стоять гроші, великі гроші. І пан Коломойський не приховує свій інтерес і він зацікавлений в перерозподілі того майна, яке залишилося від регіоналів, того майна, яке можна відібрати у російських компаній. Тому, в першу чергу мова йде про гроші, про дуже великі гроші", - сказав політолог.

"Ми весь час спостерігали війну Льовочкіна і Коломойського і зараз вже можна констатувати, що Коломойський виграв цю війну, виграв в першу чергу інформаційно, поставив на правильні політичні сили, його ставка зіграла. Зрозуміло, що політика це велика частина ризику, як у казино. Але окрім того, що у Ігоря Валерійовича є везіння, в нього є талант менеджерський, організаторський. Хто переможе зараз: Порошенко чи Коломойський – важко оцінити, тому що з одного боку, у Порошенка є набагато більший ресурс, в нього є держава, правоохоронні органи, власне, що ми вчора побачили, ці виклики в прокуратуру (наче Корбана викликали, це я згадую, Андрій), в нього є контролюючи органи, які гіпотетично можуть тиснути на бізнес Коломойського. Але у Коломойського є медіа, які можуть досить успішно відбивати ці атаки і в Коломойського зараз залишається до нині дуже непоганий образ у суспільстві. Згадаймо період березня-травня, тоді його як національного лідера розглядали люди", - сказав Палійчук.Категории ВИДЕО »


Cодержимое этого сайта добавлено его посетителями.
Администрация не несет ответственности за действия посетителей.
При обнаружении незаконно размещенного материала свяжитесь с нами.

Про сайт io.ua   Новости io   Отзывы   Реклама   Contacts