Get the Flash Player to see this player
 

6 MБ
2 мин : 25 сек
320 x 240
286 просм.
08 янв 2016Одобряю
Запомнить
Текущий кадр
Новонароджених - до хворих на туберкульоз

Альбом Актуально. Січень 2016 (10 видео)

На Львівщині військкомат виселяє з приміщення дитячу поліклініку
У місті Кам’янка-Бузька, що на Львівщині, у відділені місцевої дитячої консультації відкрили військкомат. Натомість медикам запропонували лікувати дітей у приміщенні старої тублікарні.

Про це йдеться у сюжеті перших західноукраїнських новин «Огляд дня» (щобудня о 21:00 на телеканалі ZIK).

Медики обурюються такою поведінкою військових. Лікарі розповідають, що коли 10 років тому переїхали в приміщення, то воно перебувало в жахливому стані. Відтак, доводилося самотужки шукати спонсорів та робити ремонт власними силами.

«10 років тому військовий комісаріат був ліквідований, тому будівля пустувала. Тоді комісаріат відмовився брати на баланс це приміщення. Відтак, рішенням районної ради будівлю передали для потреб медицини», – наголосила завідувач дитячої консультації Кам’янка-Бузької ЦРЛ.

Тепер замість цього приміщення медикам пропонують будівлю, яка, як вважають лікарі, не придатна для лікування дітей, оскільки в ній перебували важкохворі на туберкульоз. Військові, у свою чергу, наполягають, що будівля їхня, тому відтепер тут буде військкомат.

Виникла така ситуація через те, що колишні керівники райради без розголосу повернули зазначене приміщення на баланс районному військовому комісаріату. Пороте місцеві депутати запевнили, що спробують якомога швидше вирішити це питання.

«Депутати Районної ради повинні посприяти, щоб військкомат переселили в інше приміщення. Коли саме це буде, я точно не можу сказати. Але я впевнений, що найближчим часом ми вирішимо цю проблему», – зазначив депутат Кам’янка-Бузької районної ради Володимир Скіпчак.
Джерело: http://zik.uaКатегории ВИДЕО »


Cодержимое этого сайта добавлено его посетителями.
Администрация не несет ответственности за действия посетителей.
При обнаружении незаконно размещенного материала свяжитесь с нами.

Про сайт io.ua   Новости io   Отзывы   Реклама   Contacts