Get the Flash Player to see this player
 

35 MБ
4 мин : 18 сек
1280 x 720
67 просм.
12 июл 2019Одобряю
Запомнить
Текущий кадр

З Днем Ангела, Петра і Павла! Найкраще привітання.

Альбом Актуально. Липень 2019 (7 видео)

З Днем Ангела, Петра і Павла! Найкраще привітання.
#привітання_з_днем_ангела_Петра_і_Павла.
#Гарне_привітання_12_липня_2019. #Чудове_музичне_привітання. #Свято_Петра_і_Павла. #Музична_відео_листівка
В деяких районах України на свято печуть спеціальну страву – мандрики. Це ласощі у вигляді пончиків або пампушок. Їх готують із борошна та сиру. Вважається, що саме цією стравою харчувалися апостоли, коли мандрували по світу із проповідями.
День обох апостолів, припадає на екватор літа, в поєднанні християнського віровчення та народних традицій. Щасливцем вважали того, кому вдалося побачити, як усіма барвами грає на світанку сонце. Після такого початку дня, здебільшого, дівчата, завивали берізку. До дерева, що його шанують і на Трійцю, йшли із піснями, брали три гілки та заплітали у косу, яку завивали або червоною стрічкою, або міцною травою. Через три дні юнки навідувалися, аби побачити, що віщує їм плетиво. Якщо воно не розпустилось, то бажання, яке вони загадали напередодні, збудеться.
Кажуть, що саме 12 липня колосся набирає своєї сили та наповнюється, тому потривожити його було рівноцінним позбавити себе щедрого урожаю пшеничних, ячмінних, вівсяних… Проте господині, яким у цей день таки кортіло до чогось взятися, могли гуртом "заполіскувати дійниці", тобто годувати корів травами із жовтим цвітом, мовляв, щоби таким було і молоко. Цей обряд, здебільшого, прижився на Сході країни.
https://youtu.be/Mzhmm9mDnNYКатегории ВИДЕО »


Cодержимое этого сайта добавлено его посетителями.
Администрация не несет ответственности за действия посетителей.
При обнаружении незаконно размещенного материала свяжитесь с нами.

Про сайт io.ua   Новости io   Отзывы   Реклама   Contacts